Projekt koncepcyjny / wizualizacja - w ramach współpracy zaprojektujemy wnętrze uszyte na miarę Państwa potrzeb.

Jesteś znudzony mieszkaniem w przestrzeni, która nie odzwierciedla Twojego stylu i osobowości? Pozwól naszym doświadczonym architektom przekształcić Twoje wnętrze w piękną i funkcjonalną przestrzeń, w której spędzanie czasu to będzie przyjemność!


Nasi projektanci dołożą wszelkich starań, aby zrozumieć Twoją wizję i stworzyć projekt, który odpowiada Twoim potrzebom oraz budżetowi. Projektowanie wnętrz nie zawsze wiąże się z wykorzystaniem drogich materiałów – za odpowiedni efekt odpowiadają przede wszystkim pomysły naszych projektantów.

Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć pojedynczy pokój, czy wyremontować cały dom - nasz ambitny i profesjonalny zespół stworzy projekt tak, aby odzwierciedlał Twój niepowtarzalny styl, a przestrzeń była zarówno piękna jak i funkcjonalna.


Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na spotkanie abyśmy mogli poznać Twoją wizję na piękne wnętrze!Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu

Salon wnętrz Kolanko to miejsce, w którym pomożemy Ci odmienić Twoje wnętrze!

Nasi architekci - pasjonaci stworzą niebanalną, funkcjonalną przestrzeń, w której chętnie będziesz spędzać każdą chwilę.

Formularz kontaktowy